NOVINKY

AQUA AEROBIC

zdravé cvičení ve vodě

Zveme vás od 6. září 2021  

  každé pondělí od 18:00

       po celý školní rok

Těší se na vás lektorka Lenka Jedličková

REZERVACE NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022


Přejeme krásný Den dětí a abychom udělali radost vašim dětem i my, máte možnost je od 1.6.2021 začít přihlašovat na podzimní kurzy plavání, které budou zahájeny v září 2021.

V novém školním roce 2021/2022 budou kurzy plavání rozděleny do 4 bloků, pojmenovaných:

                                    podzim (6.9. - 11.11.2021)

                        zima (15.11. - 27.1.2022)

            jaro (31.1. - 13.4.2022)

léto (18.4. - 23.6.2022)


Jak postupovat je jednoduché. V rezervačním systému mohou rezervovat kurzy plavání pouze registrovaní uživatelé. Registrace do rezervačního systému je bezplatná a lze ji provést on-line na domovské stránce rezervačního systému po kliknutí na tlačítko [registrace]. Po vyplnění a odeslání registračního formuláře se uživatel stává registrovaným. Pro provedení rezervací je třeba, aby se registrovaný uživatel přihlásil svými přihlašovacími údaji zadanými při registraci do svého uživatelského účtu. V něm vyplnil "Moje děti" a poté již může přihlašovat konkrétní dítě jako jeho zákonný zástupce. Rezervaci uživatel provede výběrem konkrétního kurzu plavání podle typu kurzu, věku dítěte či dovedností. Provedená rezervace je závazná a vztahují se na ni všechna ustanovení obchodních podmínek. 

V případě jakýchkoli dotazů ohledně kurzů plavání mne neváhejte kontaktovat na tel.: 606 832 265 nebo emailem: info@plavani-regena.cz. V případě potíží při registraci nebo přihlášení se prosím obraťte na zákaznickou podporu přes emailovou adresu: support@sportimea.com. Pro správné fungování rezervačního systému je potřebné mít povolení Cookies ve vašem webovém prohlížeči. Věříme, že budete s novým rezervačním systémem spokojeni, stejně jako my. A hlavně věříme, že nám již nic nebude bránit, abychom se opět setkali na kurzech plavání s vámi a vašimi dětmi. Už se nemůžeme dočkat.

Vážení příznivci plavání, 

rádi bychom vás informovali o stávající situaci v souvislosti s výukou plavání.

Od 9.10.2020 jsme byli nuceni pozastavit výuku plavání až do odvolání. I přes postupné rozvolňování zákazů, otevírání vnitřních bazénů je stále plánované až na červen a to již není slučitelné s výukou plavání do letních prázdnin.

Výuka plavání bude zahájena po letních prázdninách, 6.9.2021.  

Milí rodiče, moc se na vás a vaše děti těšíme, přejeme hodně zdraví, pohodové prázdniny a děkujeme vám i nadále za přízeň.

Tým plavecké školy Regena

Jirkovský plaváček 2019

Děkujeme a blahopřejeme všem závodníkům za účast, skvělé výkony a úžasnou atmosféru, zejména nejrychlejším plavcům: 


 1. místo Terezka Klímová   0:20,9

2. místo Jiřík Sombota 0:25,6

 3. místo Viktorka Rezková   0:27,4Fotografie z akce naleznete na tomto odkazu:

Věříme, že i vám se závodní odpoledne s námi líbilo :)

Aqua aerobic 

od 14. ledna 2019


Máme pro vás skvělou zpráva po vánočním lenošení. 
Od 14. ledna začíná zdravé cvičení ve vodě. 
Přijďte si zábavnou formou zlepšit svou kondici. 
Těšíme se na vás každé pondělí od 18:00

2. ZŠ Jirkov, Studentská

Informace ke kurzům plavání ve školním roce 2018/2019


Vzhledem k právě probíhající rekonstrukci vzduchotechniky v prostorách bazénu jsme nuceni začít s výukou plavání později. Předpokládáme, že výuka bude zahájena v průběhu měsíce října 2018.

Začátkem září vypíšeme konkrétní termíny kurzů a bude možnost se přihlásit. Všem účastníkům předchozích kurzů pošleme informační sms, že je rezervační systém v provozu.

Prosíme naše příznivce o trpělivost.

Moc se na vás těšíme a přejeme krásný zbytek letních prázdnin!!!

VYUŽIJTE VÝHOD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN A PŘÍSPĚVKU NA PLAVÁNÍ V ROCE 2018

Krásné                  Vánoce
My již máme v novém bazénu ozdobený stromeček, takže nezbývá,          než vám všem popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Plavat začínáme ve středu 3. ledna 2018

Jirkovské noviny

Dobrá a špatná zpráva

S radostí oznamujeme, že jsme se konečně dočkali slibované rekonstrukce bazénu. Práce byly zahájeny na počátku prázdnin, aby se v novém školním roce mohlo začít plavat. Bohužel, jak už to tak bývá, práce stále nejsou kompletní.


Moc nás to mrzí, ale kurzy plavání v září nemohou být zahájeny. Věříme, že další kurz od listopadu 2017 již proběhne. Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zůstanete věrní. Vše doženeme v krásném novém bazénu. 

Jirkovský plaváček 2017

Závodů se zúčastnilo 24 dětí, všechny trať o délce 17 metrů zvládly s přehledem. Užili jsme si hraní ve vodě, bublinovou show a každý závodník si odnesl balíček cen.
Děkujeme všem závodníkům a rodičům za účast, dobrou náladu a úsměvy na tváři. :)

1. místo VOSÁHLO Jakub 0:16,6
2. místo DRS Lukáš 0:19,7
3. místo ŠTEMBERKOVÁ Berenika 0:24,3

Veškeré fotografie za závodů naleznete zde:

Hurá na závody o titul Jirkovský plaváček